O kancelarii

Założycielem i właścicielem CURIA REGIS jest Wojciech Safian - doradca podatkowy nr wpisu 12 914. Doświadczenie zawodowe zdobywał w jednej z największych kancelarii doradztwa podatkowego w Polsce, gdzie - jako wicedyrektor poznańskiego biura - odpowiadał za nadzór nad realizacją zleceń dla stałych Klientów, przeprowadzanie i koordynowanie audytów podatkowych, reprezentowanie klientów przed organami podatkowymi oraz sądami administracyjnymi. Autor publikacji z zakresu prawa podatkowego m.in. w „Biuletynie ISP”, „Doradcy podatkowym” oraz „Przeglądzie Orzecznictwa Podatkowego”. Współautor komentarza do ustawy VAT.

W CURIA REGIS kierujemy się najwyższymi standardami etyki zawodowej, dzięki czemu nasi Klienci otrzymują gwarancję:
1) przestrzegania ustawowej tajemnicy zawodowej,
2) współpracy opartej na wzajemnym zaufaniu,
3) indywidualnego podejścia do każdego zlecenia,
4) elastycznych zasad współpracy,
5) wysokiej kultury pracy i organizacji pracy.

Współpraca z kancelarią oznacza dla Państwa profesjonalną jakość usług oraz zwiększenie bezpieczeństwa podatkowego wsparte naszym doświadczeniem.

Zajmujemy się świadczeniem usług dla przedsiębiorców, w szczególności w zakresie podatku VAT oraz podatków dochodowych. W portfelu Klientów kancelarii znajdują się wiodące na rynku krajowym podmioty z różnych branż, w szczególności: biokomponenty, budownictwo, e-commerce, farmacja, finanse, FMCG, paliwa płynne.